infolinia +48 505 555 444      
Wyślij zapytanie o kontener
Wybierz typ kontenera

Sprzedaż czy wynajem:*

Stan:*

Ilość:*

Firma:*

Imię i nazwisko:*

Telefon:*

E-mail:*

Wiadomość:*


Kontener morski

Posiadamy w swojej ofercie typy różnych kontenerów morskich: standardowe DV, High Cube, Open Top, Double Door, Pallet Wide, Full Side Access itp. Dostarczamy kontenery we wszystkich możliwych rozmiarach.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach dla transportu morskiego, drogowego i kolejowego. Posiadamy na wynajem i sprzedaż wszystkie dostępne kontenery morskie i magazynowe. Mocna i solidna konstrukcja zapewni odpowiedni poziom ochrony ładunku. Konstrukcja pozwala na uniwersalne zastosowania, od przewozu samochód przez Atlantyk, transportu maszyn i urządzeń, po ładunki drobnicowe i sypkie materiały. Istotnym elementem jest bezpieczeństwo ładunków.

Kontenery morskie posiadają szeroko otwierane wrota, co w znaczy sposób ułatwia załadunek. Możliwe jest wjechanie wózkiem widłowym do środka kontenera z towarem, w oczywisty sposób wpływając na szybkość załadunku bądź rozładunku. Drzwi wyposażone są w cztery rygle zabezpieczające.

Oferujemy nowe i używane kontenery w bardzo dobrym stanie technicznym.

Potrzebujesz
Kontener w określonym rozmiarze?Kontenery 40'

WięcejKontenery 20'

WięcejKontenery 10'

Więcej
Wynajem kontenera
Potrzebujesz kontener tylko na jakiś czas? Nie chcesz inwestować w zakup? W Secora Containers oferujemy możliwość wynajęcia kontenerów 20 i 40 stopowych.
Nie chcesz inwestować w zakup? Wynajmij kontener