Firma

 

Najwyższa jakość usług

Secora Containers specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie kontenerów biurowych, socjalnych, sanitarnych, morskich i magazynowych. Niezależnie od lokalizacji Twojej inwestycji, dostarczymy kontenery dopasowane do Twoich potrzeb, gwarantując jakość i natychmiastową realizację.


Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, organizacji i osób prywatnych działających w branżach wymagających zastosowania  tymczasowych zestawów kontenerowych. 

 

 

 

 

 

 

Oferta

Dostarczamy kontenery o wysokim standardzie, funkcjonalności oraz walorach użytkowych i estetycznych.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór kontenerów dostosowanych do różnych potrzeb. Biurowe, magazynowe, sanitarne oraz stróżówki. Kontenery umożliwiają prowadzenie prac biurowych czy magazynowanie towarów i sprzętu w miejscach, gdzie, z powodów technologicznych lub organizacyjnych, nie ma możliwości posadowienia dedykowanych budynków.

 

Doświadczenie

Naszym atutem jest ponad 10-letnie doświadczenie. 

Dbamy o wysoki standard obsługi Klientów oraz stale wprowadzamy do naszej oferty rozwiązania, które odpowiadają podnoszącym się wymaganiom rynku.

Jesteśmy przedsiębiorstwem powstałym w 100% na bazie polskiego kapitału. Dzięki licznej sieci depozytów w całym kraju oraz własnej flocie  jesteśmy w stanie dostarczyć kontenery do każdej lokalizacji.

 

Jak patrzymy na biznes

Spółkę Secora Containers prowadzimy według najwyższych i sprawdzonych standardów biznesowych w tej branży, z uwzględnieniem rodzinnej kultury organizacyjnej.

Nasze relacje z Klientami oraz współpracownikami opieramy na zasadach partnerstwa, szacunku i obustronnego zadowolenia.

Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, że indywidualne podejście do potrzeb Klienta, właściwe doradztwo, nadzór nad każdym etapem procesu realizacji usług są źródłem sukcesu i gwarantem udanej współpracy dla obu stron.

SECORA Containers sp. z o.o. oferuje kontenery morskie na potrzeby armatorów morskich i spedytorów. Posiadamy nowe i używane kontenery morskie wszystkich typów. Sprzedajemy i wynajmujemy kontenery na potrzeby wielu branż. Posiadamy depoty na terenie całego kraju.

 

 

Oferujemy naszym klientom zawsze najlepsze rozwiązania.

Zapraszamy! 

 

Skontaktuj się z naszym doradcą
Wybierzemy odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb
ikona
Zadzwoń
505 555 444
Na terenie całej polski
Transport kontenerów

dowiedz się więcej
ikona
Plac Piastowski 3
85-012 Bydgoszcz