Wyślij zapytanie o kontener
Wybierz typ kontenera

Sprzedaż czy wynajem:*

Stan:*

Ilość:*

Firma:*

Imię i nazwisko:*

Telefon:*

E-mail:*

Wiadomość:*


Tu jesteś / Strona główna / Firma

Firma

Najwyższa jakość usług

Secora Containers to firma specjalizująca się w sprzedaży i wynajmie kontenerów biurowych, socjalnych, sanitarnych, morskich i magazynowych. Jesteśmy przedsiębiorstwem powstałym w 100% na bazie polskiego kapitału, które świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie kompleksowych rozwiązań z zakresu mobilnych kontenerowych.

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, organizacji i osób prywatnych działających w branżach wymagających zastosowania w tymczasowych zestawów kontenerowych. Wśród naszych Klientów znajdują się przedstawiciele sektorów przemysłu, rozrywki, budownictwa i innych.

Działalność, dzięki systemowi oddziałów, prowadzimy na terenie całej Polski. Umożliwia nam to sprawną i profesjonalną obsługę Klientów.

Oferta

Dostarczamy rozwiązania o wysokim standardzie, funkcjonalności oraz walorach użytkowych i estetycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór dostosowanych do różnych potrzebkontenerów biurowych, magazynowych czy sanitarnych, jak również stróżówek.Kontenery, tworzone pod kątem zapotrzebowania Klientów, umożliwiają prowadzenie prac biurowych czy magazynowanie towarów i sprzętu w miejscach, gdzie, z powodów technologicznych lub organizacyjnych, nie ma możliwości posadowienia dedykowanych budynków.

Doświadczenie

Naszym atutem jest doświadczenie. Dbamy o wysoki standard obsługi Klientów oraz stale wprowadzamy do naszej oferty rozwiązania, które odpowiadają podnoszącym się wymaganiom rynku.

Jak patrzymy na biznes

Firmę Secora Containers prowadzimy według najwyższych i sprawdzonych standardów biznesowych w tej branży, z uwzględnieniem rodzinnej kultury organizacyjnej. Nasze relacje z Klientami oraz współpracownikami opieramy na zasadach partnerstwa, szacunku i obustronnego zadowolenia.

Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, że indywidualne podejście do potrzeb Klienta, właściwe doradztwo, nadzór nad każdym etapem procesu realizacji usług są źródłem sukcesu i gwarantem udanej współpracy dla obu stron.

SECORA Containers sp. z o.o. oferuje kontenery morskie na potrzeby armatorów morskich i spedytorów. Posiadamy nowe i używane kontenery morskie wszystkich typów. Sprzedajemy i wynajmujemy kontenery na potrzeby wielu branż. Posiadamy depoty na terenie całego kraju. 

Oferujemy naszym klientom zawsze najlepsze rozwiązania.

Zapraszamy!

 

 

Potrzebujesz
Kontener w określonym rozmiarze?Kontener morski

WięcejKontener magazynowy

WięcejKontener biurowy

Więcej
Wynajem kontenera
Potrzebujesz kontener tylko na jakiś czas? Nie chcesz inwestować w zakup? W Secora Containers oferujemy możliwość wynajęcia kontenerów biurowych i magazynowych.
Nie chcesz inwestować w zakup? Wynajmij kontener